.

.

Dla Prestigio Muze D3 Case Miękka Tpu Pokrywy Skrzynka Dla Prestigio Muze D3 PSP3530 DUO 3530 Duo E3 PSP3531 F3 PSP3532DUO A7 PSP7530DUO

Dla Prestigio Muze D3 Case Miękka Tpu Pokrywy Skrzynka Dla Prestigio Muze D3 PSP3530 DUO 3530 Duo E3 PSP3531 F3 PSP3532DUO A7 PSP7530DUO

Klasyfikacja kupujących:

€ 2.00 -40 %
€ 3.32
Kwota
Na stanie

pakiet Zdjęć dla Prestigio Muze D3 Case Miękka Tpu Pokrywy Skrzynka Dla Prestigio Muze D3 PSP3530 DUO 3530 Duo E3 PSP3531 F3 PSP3532 DUO A7 PSP7530 DUO obraz szczegóły o Nas jesteśmy oryginalna sprzedawca oferuje elementów jakości w najbardziej konkurencyjnych cenach. każdy element jest pakowane carfully, aby zapewnić bezpieczny transport do ciebie.
naszym celem :
celem naszej firmy jest doprowadzenie naszym klientom najlepsze produkty na całym świecie. zapewniamy naszym klientom świetny zadowolenie klientów oferując wszystkie produkty w najniższych cenach w internecie.
nasze usługi
stoimy za wszystko sprzedajemy i sprawiają, że jest naszym obowiązkiem, aby zapewnić nasze zadowolenie klienta.
oferujemy również DROP SHIPPING services do swoich klientów, jeśli potrzebujesz.
wysyłka i Płatność
zazwyczaj, to trwa 15-60 dni przez Chiny Poczta Lotniczej Poczta.
jeśli szybkie, to dotrze w ciągu 15 dni. jeśli wolno, to dotrze w ciągu dwóch miesięcy, To będzie zależeć od urzędu pocztowego i Wydajności w innym kraju celnych. jeśli cel jest Ameryka, ogólne 20 dni może przyjeżdżać. powinieneś otrzymać przedmiot w ciągu 20-60 dni.
napisz do nas, proszę, jeśli nie otrzymywa rzeczy po 60 dni tak szybko, jak to możliwe. jeśli myślisz, że czas jest zbyt długi, możesz wybrać inny kurier, ale trzeba ponosić odpowiednie koszty.
prosimy upewnić się, że adres płatności jest prawidłowe. numer telefonu zostaną docenione. każdy nie-normalne otrzymał przedmioty spowodowane przez nieprawidłowy adres nie są w naszej pełnej refundacji lub wymiany polityki.
A powiadomienia e-mail/wiadomość w sklepie zostaną wysłane do kupującego po wysłaniu produktu. napisz do nas, jeśli nie otrzyma nasz e-mail po upływie 5 dni od pełnej zapłaty wysłane.
zapewniamy ekspresową wysyłkę, ale koszty wysyłki zależy od wagi przedmiotów. więc jeśli chcesz zrobić ekspresową wysyłkę, proszę dać nam nazwę elementu i ilości, które chcesz, i będziemy obliczać ci całkowitą cenę w tym koszty wysyłki.
zwroty Polityka
naprawdę Wadliwych Towarów zostanie zastąpiony lub pieniądze zwrócone w ciągu 30 dni powrócić okresów. jednak, musimy być poinformowany o wszelkich wadliwych towarów po otrzymaniu towaru. jest to klienci odpowiedzialność płacić dla i wysyłać rzecz z powrotem do nas. jeżeli rzecz jest okaże się wadliwy, będziemy również koszt powrotem nabywcy zwrot opłaty pocztowej.
uszkodzone elementy oferują wymianę lub sklepu kredyt. elementy muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. to trwa około do 3 dni roboczych do przetworzenia zwrotu po produkt otrzymał. wszystkie inwentaryzacji wyprzedaż produktów są ostateczne, nie ma powrotu, wymiany lub zwrotu.
chociaż, pakujemy rzecz bardzo ostrożny z wysokiej jakości materiałów do pakowania, istnieje nieprzewidywalne szkody spowodowane dostawy od przewoźnika. my NIE ODPOWIEDZIALNY ZA dostawy uszkodzeń na rzecz SAM. robimy oferują wymianę dla uszkodzonego elementu szkody ze względu na dostawy.

Więcej danych

Rozmiar:
5.3 Inch
Cechy:
Black Soft Tpu Case
Projekt:
Wzorzyste
Typ:
Pół-owinięte Przypadku
Retail package:
Nie
Funkcja:
Odporna na brud
Kompatybilny marka:
Prestigio
Model Number:
For Prestigio Muze D3 PSP3530 DUO 3530 Duo cover
Color:
Black
Pattern:
Flower, Animal, Tower
Quality:
A+++++
Wholesale:
Accept
Type:
Case

Bestsellers