.

.

15.5X11.2 CM CHEER MAMA Megafon Cartoon Samochód Naklejki Winylu Naklejki Czarny/Srebrny S8-0294

15.5X11.2 CM CHEER MAMA Megafon Cartoon Samochód Naklejki Winylu Naklejki Czarny/Srebrny S8-0294

Klasyfikacja kupujących:

€ 1.48
Kwota
Na stanie

15.5 X11.2 CM CHEER MAMA Megafon Cartoon Samochód Naklejki Winylu Naklejki Czarny/Srebrny S8-0294produkt ten składa się z trzech części. The górna warstwa jest przezroczysta folia transferu, środkowa warstwa jest głównym organem, dno jest na dole film.wklej Narzędzia : Tkaniny, skrobak lub Karty Kredytowej.wklej Krok :
1. Will na karoserii czyste, i zachować karoserii suche.
2. Please upewnij się, aby wkleić pozycję i wklej powoli, wklej w tym samym czasie, proszę używać narzędzi do naklejki skrobanie płaskie, aż do filmu zostały podarte dół.
3. Następnie wkleić po wielokrotnym skrobanie i tłoczenia, następnie powoli łza na przezroczystej folii.
4. naciśnij filmu łzowego po naklejki, dopóki płaskie, nie pozwól oklejanie samochodów i mają żadnych separacji fizycznej lub występy.
5. w przypadku warunkach, mogą moderować ogrzewanie, w celu zapewnienia, że naklejki mogą być lepiej i mocniej tkwi w karoserii.
uwaga :
należy umyć samochód w 2-3 dni, dziękuję!Wysyłka : Nie więcej niż $5 dostawy logistyki jest Yan Wen. 4 PX pakiet gospodarczy (śledzenia nie jest dostępne). Więcej niż 5 dolarów można wybrać China Post zarejestrowany pakiet (śledzenia dostępne). Ogólny czas przybycia 15-60 dni Gwarancja : 1.100% gwarantuje nowy dobry z dobrym stanie.2. jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, Prosimy O kontakt z nami przed wyjazdem złe opinie lub zrobić problem,, który nie jest pomocny i przyjazny.3. Return i zmienić jest dostępny teraz. Kupujący muszą dbać powrotnej wysyłki opłaty. I prosimy o kontakt z nami, gdy chcesz zwrócić lub zmienić.4. proszę potwierdzić dostarczony JAK NAJSZYBCIEJ, kiedy można dostać paczkę. Jeśli nadal nic okazuje się aż szacowany czas prosimy zwrócić się do nas przedłużyć czas : ) O Nas : 1. We skupić się na samochód naklejki. Ponieważ ostrości, więc profesjonalne

Więcej danych

Typ artykułu:
Naklejki
Opakowanie:
Nie pakowane
Nazwa marki:
YJZT
Kategoria:
Naklejki
Pozycja szerokość:
15.5cm
Pozycja wysokość:
11.2cm
Pozycja średnicy:
0cm
Nazwa modelu:
S8-0294
Typ:
Klej naklejki
Projekt:
Cartoon
Model:
Oem
Is_customized:
Tak
Rodzaj naklejki:
Kreatywne naklejki
Długość produktu:
0cm
Naklejki umieszczenie:
Całego ciała
Rodzaj materiału:
Vinyl
Color:
Black/Silver
Sticker:
Car Sticker

Bestsellers