.

.

Luxuary Kran Zlew Statku, Wysokiej Arc, Mosiądzu, Oleju Wcierane Opalony/Czarny, Hotel W Stylu, 2012K0

Luxuary Kran Zlew Statku, Wysokiej Arc, Mosiądzu, Oleju Wcierane Opalony/Czarny, Hotel W Stylu, 2012K0

Klasyfikacja kupujących:

€ 49.03
Kwota
Na stanie

67.00 Szt 52.00 Szt 98.66 Szt 76.00 Szt 81.33 Szt 61.00 Szt 55.00 Szt 77.33 Szt -65.00/Szt -62.00/Szt 73.00 Szt 68.00 Szt 68.00 Szt -69.00/Szt 75.00 Szt -67.00/Szt -89.00/Szt -70.00/Szt -87.00/Szt -86.00/Szt -92.00/Szt 59.00 Szt -76.70/Szt -75.00/Szt O Transport
1. WYSYŁKA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. Twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są tylko dla odniesienia.
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. Transit razy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od płatności, prosimy o kontakt z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie jak najszybciej z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta!
7. ze względu na statusu i różnic czasowych, będziemy wybrać wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
8. w celu zapewnienia otrzymasz swój przedmiot są zwolnione z podatku-wolne od importu, będziemy zadeklarować ją jako “Prezent” lub “Próbki”, jeśli to możliwe, i Każda przesyłka będzie zadeklarowanej wartości mniej niż $20, jeśli potrzebujesz nas w niższej zadeklarować wartość, proszę zostawić wiadomość w porządku.
Returen & Zwrot
1. masz 7 dni na kontakt z nami i 30 dni zwrócić go od daty jej otrzymania. Jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a MY NIE WYDA CI ZWROT LUB WYMIANĘ. Istnieje BEZ WYJĄTKÓW! Koszt wysyłki jest niedźwiedź zarówno przez sprzedającego i kupującego w połowie.
2. wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu.
3. zwrócimy PEŁNĄ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY KWOTY, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, PO ZARÓWNO Kupujący i Sprzedający anulować transakcję z Aliexpress. LUB, możesz wybrać się na wymianę.
4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.
O Gwarancji
1. 12 miesięcy producenta ograniczona Gwarancja na wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po otrzymaniu). Akcesoria pochodzą z 3-miesiąc gwarancji.
2. uszkodzone elementy MUSZĄ BYĆ zgłaszane i wrócił w okresie gwarancji (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). Musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia. NIE NAPRAWIĆ LUB WYMIENIĆ PRZEDMIOTY Z UPŁYNĄŁ GWARANCJI.
3. zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienione polityk przy zamawianiu na Aliexpress!
O Opinie
1. twoja opinia jest bardzo ważna naszego Biznesu's rozwoju, więc proszę zostawić Informacje Zwrotne 5 Gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, dziękuję bardzo.
2. nie Opuszczać Negatywną Informacje Zwrotne nie pytając nas o pomoc, uprzejmie prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakiekolwiek problemy.

Więcej danych

Typ:
Baterie basin
Styl:
Pojedynczy uchwyt pojedynczy otwór
Typ:
Płyta ceramiczna szpuli
Numer modelu:
2012K0
Ciepłej i zimnej wody:
Tak
Styl:
Klasyczny
Nazwa marki:
IMPEU/英佩
Typ instalacji:
Deck mounted
Funkcja:
Brak
Obróbka powierzchniowa:
Oil Rubbed Bronze
Rdzeń zaworu materiał:
Ceramiczne
Waga w opakowaniu:
2.1-3 kg
Kran góra:
Jeden otwór
Numer z uchwytami:
Pojedynczy uchwyt

Bestsellers